Teams

Triaz 1 – 4e klasse (veld) en 3e klasse (zaal)
Dames:
Brenda de Bruijn, Liora Baron, Simone Wingender, Denise Diepstra
Heren:  Damien van den Berg, Jesse Lans, Koen Steinmann, Jelte de Vries
Coach en trainer: Jordy Boer

Training veldseizoen: dinsdag en vrijdag van 20:00 tot 21:30 uur
Training zaalseizoen: dinsdag en vrijdag van 20:00 tot 22:00 uur

 

 

Triaz 2 – reserve 2e klasse (veld) en reserve 2e klasse (zaal) 
Dames: Laura Bout, Evelien Engwerda, Annique Lavertu, Mirka Naviglio, Nina Schippers, Tamara Schippers
Heren: Bart Elferink, Rowdy Knol, Jeffrey Schook, Corné Sipkens, Robbert Swart
Coach en trainer:

Training veldseizoen: dinsdag van 20:00 tot 21:30 uur
Training zaalseizoen: dinsdag van 20:00 tot 22:00 uur

 


Triaz 3
 – 4e klasse (veld) en 4e klasse (zaal)

Dames:
 Rose Hoekstra, Zoë Maas, Laura Poelman, Emma Steinmann
Heren: Julian van den Berg, Ezra Naviglio, Benno Oomkes, Rick Prent, Peter
Coach en trainer: Jelte de Vries

Training veldseizoen: dinsdag en vrijdag van 20:00 tot 21:30 uur
Training zaalseizoen: dinsdag en vrijdag van 20:00 tot 22:00 uur

 


Triaz 4
 – breedtekorfbal  (veld en zaal)

Dames: Karin Kwikkers, Manon Zondervan, Sandra Coorengel, Cora Beeren, Lisette Luif, Linda Slot
Heren: Koen Beentjes, Marc Everts, Marcel van Heusden, Henk-Jan Klopper, Michel Kleijn , Tobi Wentzel
Coach en trainer: niet nodig

Training: niet nodig

 

 

DKV Victoria/Triaz A1 – breedtekorfbal (veld en zaal)
Dames: Daisy, Isabella, Raisa, Kyarah, Lisa, Eline, Linda, Naomi, Iris en Quinty
Heren: geen
Coaches en trainers: Jesse Lans en Koen Steinmann

Training veldseizoen: dinsdag van 19:00 tot 20:00 uur op het veld van S.V. Triaz en vrijdag van [tijd n.n.b.] op het DKV Victoria veld
Training zaalseizoen: n.n.b.

 

 

Triaz C1 – breedtekorfbal (veld en zaal)
Dames: Janice, Alayaa, Irene, Maja, Rosa, Nikki en Trinity
Heren: Luka en Leon
Coaches en trainers: Liora Baron en Simone Wingender

Training veldseizoen: dinsdag en vrijdag van 18:45 tot 20:00 uur
Training zaalseizoen: n.n.b.

 

Triaz F1
Dames: Joëlle, Dahlia en Sophia
Heren: Milan, Dries en Rover
Coach en trainer: Jelte de Vries

Training: in overleg met de trainer

 

 

 

Triaz Kangoeroe Klup

Training: in overleg met de trainer